Men's A |
|
| Vrban/Brandon | Paid | Zachary Vrban | Conor Brandon |
| |
| Moulton/Freix | Paid | Brian Moulton | Andrew Freix |
| |
| castillo/Nunez | Paid | Ernesto castillo | Camilo Nunez |
| |
| Bermingham/Moreno | Paid | Tim Bermingham | Samuel Moreno |
| |
| Goodman/Brassington | Paid | Jaden Goodman | Tristan Brassington |
| |
| Garcia/Manduley | Paid | Luis Garcia | Ariel Manduley |
| |
Men's AA |
|
| Allen/Kaderka | Paid | | |
| Kusakin/Carvajal | Paid | Arseni Kusakin | Jaime Carvajal |
| |
| Wade/Castillo | Paid | Zac Wade | Jonathan Castillo |
| |
| Martinez/Carnevali | Paid | Arnaldo Martinez | Diego Carnevali |
| |
| Dorman/Engel | Paid | Robert Dorman | Matthew Engel |
| |
| Byrnes/Strait | Paid | Hugh Byrnes | Timothy Strait |
| |
| BERTHO/DASILVA | Paid | ISAAC BERTHO | ERICK DASILVA |
| |
| Rodriguez/Allajbegu | Paid | Carlos Rodriguez | Engjell Allajbegu |
| |
| Goldberg/Amicone | Unpaid | Jake Goldberg | Dominic Amicone |
| |
Men's AAA |
|
| Figueroa/Gonzalez | Paid | Sebastian Figueroa | Gerry Gonzalez |
| |
| Charbonneau/Flynn | Paid | Chris Charbonneau | Ryan Flynn |
| |
| Vu/Smith | Paid | | |
| Gibbons/Lluncor | Paid | Jared Gibbons | David Lluncor |
| |
| Elkins/Wurts | Paid | | |
Men's BB |
|
| Geyer-Mihalic/Cossyphas | Paid | Jude Geyer-Mihalic | Harry Cossyphas |
| |
| Fronte/Metzger | Paid | Anthony Fronte | Charlie Metzger |
| |
| Worden/Bianco | Paid | Joseph Worden | Frank Bianco |
| |
| Perry Mason/Walford | Paid | Tyler Perry Mason | Zachary Walford |
| |
| Mercatanti/Klish | Paid | Peter Mercatanti | Justine Klish |
| |
Women's A |
|
| Allison/Comartin | Paid | Gracie Allison | Haven Comartin |
| |
| Mccutcheon/Roth | Paid | Mackenzie Mccutcheon | Erica Roth |
| |
| Sherman/Janachovsky | Paid | Olivia Sherman | Madison Janachovsky |
| |
| Ochoa/Garcia | Paid | Juanita Ochoa | Candace Garcia |
| |
| MontaƱez Alvarado/Moreno | Paid | Amanda MontaƱez Alvarado | Julissa Moreno |
| |
Women's AA |
|
| Sandoval/Cortez | Paid | Ivette Sandoval | Layla Cortez |
| |
Women's AAA |
|
| Batista/Deri | Paid | Paris Batista | Jasmine Deri |
| |
Men's Open |
|
Seed 1 | Leathers/Coyle | Paid | Daniel Leathers | 2515 | Kevin Coyle | 2515 |
| 5030 | |
Seed 2 | Lozano/Yanes | Paid | Brandon Lozano | 2020 | Yamil Yanes | 0 |
| 2020 | |
Seed 3 | Barrios/Mihalic | Paid | Frank Barrios | 1734 | Anthony Mihalic | 0 |
| 1734 | |
Seed 4 | Ranck/Butkovich | Paid | Barenger Ranck | 0 | Patrick Butkovich | 0 |
| 0 | |
Seed 5 | salvador/Valenzi | Paid | jhony salvador | 0 | Michael Valenzi | 0 |
| 0 | |
Seed 6 | Alzamora/Mustelier | Paid | MIchael Alzamora | 0 | Alberto Mustelier | 0 |
| 0 | |
Seed 7 | Cassidy/Nogal | Paid | Ryan Cassidy | 0 | Yenser Del Nogal | 0 |
| 0 | |
Seed 8 | robinson/Hartmann | Paid | vytas dargis robinson | 0 | Adam Hartmann | 0 |
| 0 | |
Seed 9 | fernandez/Zyndorf | Paid | gonzalo fernandez | 0 | Oren Zyndorf | 0 |
| 0 | |
Seed 10 | Thele/Bell | Paid | | 0 | |
Seed 11 | zacca/Jurko | Paid | | 0 | |
Women's Open |
|
Seed 1 | Tekavec/Rice | Paid | Kristi Tekavec | 0 | Megan Rice | 3462 |
| 3462 | |
Seed 2 | Osburn/Downie | Paid | Anne Osburn | 1898 | Alexa Downie | 0 |
| 1898 | |
Seed 3 | kelly/Sokolovska | Paid | Chauna kelly | 0 | Yana Sokolovska | 1620 |
| 1620 | |
Seed 4 | Barghouthi/Lluis | Paid | Abeer Barghouthi | 1518 | Nuria Lluis | 0 |
| 1518 | |
Seed 5 | McPherson/Woyna | Paid | Teresa McPherson | 0 | Aleksandra Woyna | 588 |
| 588 | |
Seed 6 | Taylor/Lam | Paid | | 0 | |
Seed 7 | Matthews/Milosevic | Paid | Christina Matthews | 0 | Marija Milosevic | 0 |
| 0 | |
Seed 8 | Disderi/Dalfo | Paid | Silvia Disderi | 0 | Anna Dalfo | 0 |
| 0 | |
Seed 9 | Morris/Brok | Paid | Mackenzie Morris | 0 | Erica Brok | 0 |
| 0 | |
Seed 10 | Hildreth/Marciniak | Paid | Kimberly Hildreth | 0 | Karolina Sowala Marciniak | 0 |
| 0 | |
Seed 11 | Peterson/Faychak | Paid | Hailey Peterson | 0 | Mckenna Faychak | 0 |
| 0 | |
Seed 12 | Bauer/May-Anderson | Paid | Madelyne May-Anderson | 0 | Brook Bauer | 0 |
| 0 | |