Men's A |
|
| Vu/McLaughlin | Paid | | |
| Garcia/Montgomery | Paid | Luis Garcia | Shannon Montgomery |
| |
| Stone/Delgado | Paid | | |
| Torres/Edwards | Paid | Joshua Torres | Jemuel Edwards |
| |
| Bowen/Noel | Paid | | |
| Greenwood/Alanzo | Paid | Benjamin Greenwood | Fernando Alanzo |
| |
| Ramirez/Wilson | Paid | | |
| D'Alemberte/Bernile | Paid | Parker D'Alemberte | Giovanni Bernile |
| |
| Beytia/Camponeria | Paid | Mariano Beytia | Daniel Camponeria |
| |
| Nunez/castillo | Paid | Camilo Nunez | Ernesto castillo |
| |
| Franco/Echeverry Jimenez | Paid | Jesse Franco | Eduardo Echeverry Jimenez |
| |
| Fronte/Nero | Paid | | |
| Amicone/Worden | Paid | Dominic Amicone | Joseph Worden |
| |
| Reizenstein/Stone | Unpaid | Michael Reizenstein | Adrian Stone |
| |
| Vu/Mclaughlin | Unpaid | | |
Men's AA |
|
| Ketterer/Domingos | Paid | Matthew Ketterer | Arthur Domingos |
| |
| Gonzalez/Rauch | Paid | | |
| Sosa/Goodman | Paid | Matthew Sosa | Jaden Goodman |
| |
| Marquez/Wade | Paid | | |
| Deacon/Bolta | Paid | | |
| Villarroel/Redar | Paid | Ian Carlos Villarroel | Brian Radar |
| |
| Maxwell/Seguerit | Paid | Sean Maxwell | Luis Angel Blanco Seguerit |
| |
| Hill/Hill | Paid | | |
Men's AAA |
|
| Wurts/Tyre | Paid | | |
| Gibbons/Lluncor | Paid | Jared Gibbons | David Lluncor |
| |
Men's BB |
|
| Estevez/Martinez | Paid | Joshua Estevez | Jonathan Martinez |
| |
| Raju/Geyer-Mihalic | Paid | Girish Raju | Jude Geyer-Mihalic |
| |
| Bermingham/Moreno | Paid | Tim Bermingham | Samuel Moreno |
| |
| Chodnoff/Harelik | Paid | Ethan Chodnoff | Joshua Harelik |
| |
| Sarta/Muratore | Paid | Salvatore N. Sarta | Rocco Muratore |
| |
| Kitts/Thompson | Paid | Thomas Kitts | Dylan Thompson |
| |
| Grosser/Hamilton | Paid | Paul Grosser | Caden Hamilton |
| |
Women's A |
|
| Hoffman/Flynn | Paid | | |
| Moreno/McConnell | Paid | Julissa Moreno | Samantha McConnell |
| |
Women's AA |
|
| Hernandez/torres | Paid | Megan Hernandez | melanie torres |
| |
Women's AAA |
|
| Howard/Valdez | Paid | Nicole Howard | Brianda Valdez |
| |
| Mercer/Sena | Paid | Isabella Mercer | Carolina Sena |
| |
| Gowin/Santory | Paid | Sabrina Gowin | Alexandra Santory |
| |
| Marcano/Wettergren | Paid | Karla Marcano | Janine Wettergren |
| |
| Pelak/Benoit | Paid | Montana-Rae Pelak | Jordan Benoit |
| |
Men's Open |
|
Seed 1 | Elkins/Nogal | Paid | Ethan Elkins | 0 | Yenser Del Nogal | 0 |
| 0 | |
Seed 2 | Marsans/Almonte | Paid | Michael Marsans | 0 | Christian Almonte | 0 |
| 0 | |
Seed 3 | Tsyupa/Muravia | Paid | Vsevolod Tsyupa | 0 | Eugene Muravia | 0 |
| 0 | |
Seed 4 | Medina/Medina | Paid | Alejandro Medina | 0 | Gustavo Medina | 0 |
| 0 | |
Seed 5 | Portugal/Breuil | Paid | Jacob Portugal | 0 | Brandon Breuil | 0 |
| 0 | |
Seed 6 | Vandenburg/salvador | Paid | Ryan Vandenburg | 0 | jhony salvador | 0 |
| 0 | |
Seed 7 | Diaz/Ray | Paid | Adrian Calderon Diaz | 0 | Jacob Ray | 0 |
| 0 | |
Seed 8 | Koppke/Osmani | Paid | Markus Koppke | 0 | Joe Osmani | 0 |
| 0 | |
Seed 9 | Hartmann/Peterson | Paid | Adam Hartmann | 0 | Garrett Peterson | 0 |
| 0 | |
Seed 10 | Williams/Ranck | Paid | Jack Williams | 0 | Barenger Ranck | 0 |
| 0 | |
Seed 11 | Bregman/Cecil | Paid | Benjamin Bregman | 0 | Ethan Cecil | 0 |
| 0 | |
Seed 12 | Cassidy/Compton | Paid | Ryan Cassidy | 0 | Chase Compton | 0 |
| 0 | |
Seed 13 | Greiner/Connors | Paid | Brett Greiner | 0 | Brad Connors | 0 |
| 0 | |
Seed 14 | DINNSEN/Jeske | Paid | BRADY DINNSEN | 0 | Andrew Jeske | 0 |
| 0 | |
Seed 15 | Homan/Kinlaw | Paid | Adam Homan | 0 | Christian Kinlaw | 0 |
| 0 | |
Seed 16 | sotoodeh/Grishfeld | Paid | soren sotoodeh | 0 | Lev Grishfeld | 0 |
| 0 | |
Seed 17 | Cesare/smith | Paid | | 0 | |
Seed 18 | Cardenas/Machado | Paid | Christian Cardenas | 0 | Luiz Fernando Machado | 0 |
| 0 | |
Seed 19 | brauser/Leathers | Paid | matthew brauser | 0 | Daniel Leathers | 0 |
| 0 | |
Seed 20 | Diaz/Marciniak | Paid | Alex Diaz | 0 | Piotr Marciniak | 0 |
| 0 | |
Seed 21 | Hendrick/White | Paid | Jordan Hendrick | 0 | Keith White | 0 |
| 0 | |
Seed 22 | Kamboj/Winterbotham | Paid | Ash Kamboj | 0 | Kylen Winterbotham | 0 |
| 0 | |
Seed 23 | fernandez/Yanes | Paid | gonzalo fernandez | 0 | Yamil Yanes | 0 |
| 0 | |
Seed 24 | Davis/zacca | Paid | | 0 | |
Seed 25 | Goldberg/Valenzi | Paid | Jake Goldberg | 0 | Michael Valenzi | 0 |
| 0 | |
Seed 26 | Dick/Ludwig | Paid | Trevor Dick | 0 | Chris Ludwig | 0 |
| 0 | |
Women's Open |
|
Seed 1 | O'keefe/Schwantz | Paid | Serah O'keefe | 0 | Bobbie Schwantz | 0 |
| 0 | |
Seed 2 | Bennett/Mcinnis | Paid | Michelle Bennett | 0 | Nicole Mcinnis | 0 |
| 0 | |
Seed 3 | Melville/Milosevic | Paid | Marija Milosevic | 0 | Kaley Melville | 0 |
| 0 | |
Seed 4 | Crosby/Miller | Paid | Samantha Crosby | 0 | Erin Miller | 0 |
| 0 | |
Seed 5 | Todd/TALOCKA | Paid | Carley Todd | 0 | KRISTI TALOCKA | 0 |
| 0 | |
Seed 6 | Rice/Mcguire | Paid | Regan McGuire | 0 | Megan Rice | 0 |
| 0 | |
Seed 7 | Pencz/vinatea | Paid | Stacia Pencz | 0 | Maria vinatea | 0 |
| 0 | |
Seed 8 | Baer/BAER | Paid | | 0 | |
Seed 9 | Arenas/Gordon | Paid | Alison Arenas | 0 | Diana Gordon | 0 |
| 0 | |
Seed 10 | Zacca/Bartie | Paid | Chloe Zacca | 0 | Ksenia Bartie | 0 |
| 0 | |
Seed 11 | Anderson/George | Paid | Kiersten Anderson | 0 | Taylor George | 0 |
| 0 | |
Seed 12 | Disderi/Sokolovska | Paid | Silvia Disderi | 0 | Yana Sokolovska | 0 |
| 0 | |
Seed 13 | McMillan/Jarman | Paid | Chantel McMillan | 0 | Christine Jarman | 0 |
| 0 | |
Seed 14 | Benters/Snow | Paid | Bekah Benters | 0 | Tiffany Snow | 0 |
| 0 | |
Seed 15 | Drouin/Simonson | Paid | Jennifer Drouin | 0 | Shiloh Simonson | 0 |
| 0 | |
Seed 16 | kelly/Noel | Paid | | 0 | |
Seed 17 | Barghouthi/Solorzano | Paid | Abeer Barghouthi | 0 | Bianka Solorzano | 0 |
| 0 | |
Seed 18 | Dalfo/Giron | Paid | Anna Dalfo | 0 | Natalia Giron | 0 |
| 0 | |
Seed 19 | Harper/Matthews | Paid | Sarah Harper | 0 | Christina Matthews | 0 |
| 0 | |
| Pencz/Vinatea | Wait List | Stacia Pencz | 0 | Maria vinatea | 0 |
| 0 | |