Men's A |
|
| David Fenin/Vladimir dmitriyev | Paid | David Fenin | Vladimir dmitriyev |
| |
| Phillip KRAVCHENKO/Ivan Dankanich | Paid | Phillip KRAVCHENKO | Ivan Dankanich |
| |
| Anthony Fernandez/Guido Fernandez | Paid | Anthony Fernandez | Guido Fernandez |
| |
| Brian Wade/Autumn Strawn | Paid | | |
| kristoff carty/Tanner Buis | Paid | kristoff carty | Tanner Buis |
| |
| Brayden Ranck/Michael Ranck | Paid | Brayden Ranck | Michael Ranck |
| |
| Paul Smith/Raul Mayers | Paid | | |
| Alejandro Lofaso/Maurice Williams | Paid | Alejandro Lofaso | Maurice Williams |
| |
| Harry Wittenberg/Alex Schlau | Paid | Harry Wittenberg | Alex Schlau |
| |
| Daniel Kwekel/Daniel Vivas | Paid | Daniel Kwekel | Daniel Vivas |
| |
| Jack Rauch/Griffin Tice | Paid | | |
| Gustavo Marques/Joao Victor Fonseca | Paid | Gustavo Marques | Joao Victor Fonseca |
| |
| Daniel Ciccia/Mark Fonseca Figueroa | Paid | Daniel Ciccia | Mark Fonseca Figueroa |
| |
Men's AAA |
|
| Carlos Mursuli/Albert Napoles | Paid | Carlos Mursuli | Albert Napoles |
| |
| Denis Urbina/Jonathan Roldán | Paid | Denis Urbina | Jonathan Roldán |
| |
| Samuel Wallace/Sebastian Figueroa | Paid | Samuel Wallace | Sebastian Figueroa |
| |
| Rodolfo Horta/Shane Krobatsch | Paid | Rodolfo Horta | Shane Krobatsch |
| |
| Evandro Freitas/Murilo Toscano Teixeira | Paid | Evandro Freitas | Murilo Toscano Teixeira |
| |
| Andres Posada/Peter Modera | Paid | Andres Posada | Peter Modera |
| |
| Rafael Stahl/Wilmer Bernal | Paid | Rafael Stahl | Wilmer Bernal |
| |
| Abe Andrew Bailey/Luis Rivera | Paid | Abe Andrew Bailey | Luis Rivera |
| |
| Jackson Harbin/Jonathan Jacques | Paid | Jackson Harbin | Jonathan Jacques |
| |
| Kevin Kitchen/Daryn Friedman | Paid | Kevin Kitchen | Daryn Friedman |
| |
| Michael Ruiz/Christian Cardenas | Paid | Michael Ruiz | Christian Cardenas |
| |
| Tyler Brossard/Nicholas Francis | Paid | Tyler Brossard | Nicholas Francis |
| |
Men's BB |
|
| Matthew Rodrigues/Victor Mihasca | Paid | Matthew Rodrigues | Victor Mihasca |
| |
| Jack Popovics/Jackson Campbell | Paid | Jack Popovics | Jackson Campbell |
| |
| Harrison Quan/Robert Sprick | Paid | Harrison Quan | Robert Sprick |
| |
Women's A |
|
| Elena Lam/Tania Lam | Paid | | |
| maya suchy/Camila Silva | Paid | | |
| Kaitlyn Knoblauch/Meghan Murray | Paid | Kaitlyn Knoblauch | Meghan Murray |
| |
| Maria Gabriela Cavalcante/Luma Ferreira | Paid | Maria Gabriela Cavalcante | Luma Ferreira |
| |
| Caroline Culbreath/Alexandra Carpenter | Paid | Caroline Culbreath | Alexandra Carpenter |
| |
| Emma Tanski/Nisuka Williams | Paid | Emma Tanski | Nisuka Williams |
| |
| Manuela Nascimento/Clara Fonseca | Paid | Manuela Nascimento | Clara Fonseca |
| |
| Pillar Flor/Maria Eduarda Nadaes | Paid | Pillar Flor | Maria Eduarda Nadaes |
| |
Women's AAA |
|
| Marina Sanchez/Stephanie Binetti | Paid | Marina Sanchez | Stephanie Binetti |
| |
| Danielle Lemoine/Eduarda Silva | Paid | Danielle Lemoine | Eduarda Silva |
| |
| Montana-Rae Pelak/anna Mallory | Paid | Montana-Rae Pelak | anna Mallory |
| |
| Tylar Tracy/Priscilla Haase | Paid | Tylar Tracy | Priscilla Haase |
| |
| Paola Buitrago/Shiloh Simonson | Paid | Paola Buitrago | Shiloh Simonson |
| |
| Viktoria Telek/Teresa McPherson | Paid | Viktoria Telek | Teresa McPherson |
| |
| Jenna Isaacs/Champagne Ashley | Paid | Jenna Isaacs | Champagne Ashley |
| |
| Selina Pfuner/Piper Matsumoto | Paid | Selina Pfuner | Piper Matsumoto |
| |
| Brittany Pase/Kimberly Ferguson | Paid | Brittany Pase | Kimberly Ferguson |
| |
| Dana Noel/Chauna kelly | Paid | | |
| Laura Posada/Ruby Hernandez | Paid | Laura Posada | Ruby Hernandez |
| |
| Katie Gathman/Leeann Harridsleff | Wait List | Katie Gathman | Leeann Harridsleff |
| |
Men's Open |
|
Seed 1 | Ash Kamboj/Robert Griffiths | Paid | Ash Kamboj | 0 | Robert Griffiths | 0 |
| 0 | |
Seed 2 | joseph shimkonis/TJ Jurko | Paid | joseph shimkonis | 0 | TJ Jurko | 0 |
| 0 | |
Seed 3 | Brett Greiner/Jason Yhost | Paid | Brett Greiner | 0 | Jason Yhost | 0 |
| 0 | |
Seed 4 | Jonathan Coldea/jhony salvador | Paid | Jonathan Coldea | 0 | jhony salvador | 0 |
| 0 | |
Seed 5 | Tyler Baruch/Mark Tkaczuk | Paid | Tyler Baruch | 0 | Mark Tkaczuk | 0 |
| 0 | |
Seed 6 | Ossian Ohman/Valentino Ohman | Paid | Ossian Ohman | 0 | Valentino Ohman | 0 |
| 0 | |
Seed 7 | Lucas Ormos/vytas dargis robinson | Paid | Lucas Ormos | 0 | vytas dargis robinson | 0 |
| 0 | |
Seed 8 | Ricardo Santos/Raffe Paulis | Paid | Ricardo Santos | 0 | Raffe Paulis | 0 |
| 0 | |
Seed 9 | Jonathan Rogers/Tyler Lesneski | Paid | Jonathan Rogers | 0 | Tyler Lesneski | 0 |
| 0 | |
Seed 10 | Yamil Yanes/Juanki Ribas | Paid | Yamil Yanes | 0 | Juanki Ribas | 0 |
| 0 | |
Seed 11 | Jake Goldberg/Cody Hays | Paid | | 0 | |
Seed 12 | Eugene Muravia/Daniel Leathers | Paid | Eugene Muravia | 0 | Daniel Leathers | 0 |
| 0 | |
Seed 13 | Adam Homan/Jonathan Sousa | Paid | Adam Homan | 0 | Jonathan Sousa | 0 |
| 0 | |
Seed 14 | schylar Lillethorup/Neal Stanley | Paid | schylar Lillethorup | 0 | Neal Stanley | 0 |
| 0 | |
Seed 15 | Christiano Silva/Carlos Silva | Paid | Christiano Silva | 0 | Carlos Silva | 0 |
| 0 | |
Seed 16 | Djordje Klasnic/Milos Milic | Paid | Djordje Klasnic | 0 | Milos Milic | 0 |
| 0 | |
Seed 17 | Markus Urban/Keith White | Paid | Markus Urban | 0 | Keith White | 0 |
| 0 | |
Seed 18 | Ryan Cassidy/Caleb Orsini | Paid | Ryan Cassidy | 0 | Caleb Orsini | 0 |
| 0 | |
Seed 19 | Frank Barrios/Adam Hartmann | Paid | Frank Barrios | 0 | Adam Hartmann | 0 |
| 0 | |
Seed 20 | Caleb Kwekel/Christian Hoover | Paid | Caleb Kwekel | 0 | Christian Hoover | 0 |
| 0 | |
Seed 21 | William Rodriguez/ANGEL Dache | Paid | William Rodriguez | 0 | ANGEL Dache | 0 |
| 0 | |
| Ricardo Diaz/Eugemir Guedes | Unpaid | Ricardo Diaz | 0 | Eugemir Guedes | 0 |
| 0 | |
Women's Open |
|
Seed 1 | Ali Denney/Nikki Esposito | Paid | Ali Denney | 0 | Nikki Esposito | 0 |
| 0 | |
Seed 2 | Jordan Benoit/Kaeli Crews | Paid | Jordan Benoit | 0 | Kaeli Crews | 0 |
| 0 | |
Seed 3 | Rosemary Washington/Anne Osburn | Paid | Rosemary Washington | 0 | Anne Osburn | 0 |
| 0 | |
Seed 4 | Denise Devine/Brittani Gray | Paid | Denise Devine | 0 | Brittani Gray | 0 |
| 0 | |
Seed 5 | Marija Milosevic/Kristi Tekavec | Paid | Marija Milosevic | 0 | Kristi Tekavec | 0 |
| 0 | |
Seed 6 | Christina Koenig/Alexa Downie | Paid | Christina Koenig | 0 | Alexa Downie | 0 |
| 0 | |
Seed 7 | Christina Matthews/Faith Visconti | Paid | Christina Matthews | 0 | Faith Visconti | 0 |
| 0 | |
Seed 8 | Kathryn Hogan/Megan Rice | Paid | Kathryn Hogan | 0 | Megan Rice | 0 |
| 0 | |
Seed 9 | Kelly Corr/Holly Reschke | Paid | Kelly Corr | 0 | Holly Reschke | 0 |
| 0 | |
Seed 10 | Amber Bennett/Kathilia Colón | Paid | Amber Bennett | 0 | Kathilia Colón | 0 |
| 0 | |
Seed 11 | Aurora Davis/Sarah Schermerhorn | Paid | Aurora Davis | 0 | Sarah Schermerhorn | 0 |
| 0 | |
Seed 12 | Tatiana Gutierrez/Lauren Hattaway | Paid | Tatiana Gutierrez | 0 | Lauren Hattaway | 0 |
| 0 | |
Seed 13 | Bekah Benters/Juanita Mendoza | Paid | Bekah Benters | 0 | Juanita Mendoza | 0 |
| 0 | |
Seed 14 | Anna Davis/Rorianna Chartier | Paid | Anna Davis | 0 | Rorianna Chartier | 0 |
| 0 | |
Seed 15 | Madison Bobes/Paradise Gibson | Paid | Madison Bobes | 0 | Paradise Gibson | 0 |
| 0 | |
Seed 16 | Rachel Johnston/Brittany Goldschmidt | Paid | Rachel Johnston | 0 | Brittany Goldschmidt | 0 |
| 0 | |
Seed 17 | Sara Hall/Sandy Cao | Paid | | 0 | |
Seed 18 | Lexie Hamilton/Skylar English | Paid | Lexie Hamilton | 0 | Skylar English | 0 |
| 0 | |
Seed 19 | Halle Hunt/Amanda Silva | Paid | | 0 | |
Seed 20 | Lauren DELLA/Alyssa Keller | Paid | Lauren DELLA | 0 | Alyssa Keller | 0 |
| 0 | |